Kedves Testvérek!

Továbbítom a szívélyes meghívást a piliscsabai családos konferenciára:

Szeretettel hívjuk a hűséges résztvevőket és minden érdeklődőt hitmélyítő, lelki felfrissülést kínáló csendeshetünkre a piliscsabai Béthel Missziói Otthonba (Piliscsaba, Széchenyi u. 8–12.) 2014. június 30-tól július 5-ig (hétfőtől szombatig).

Az idei mottó: Istennek nincsenek unokái. A hitet nem lehet örökölni és örökíteni, a hívő családban nevelkedés még nem üdvösség. Mit tehet a szülő, nagyszülő gyermekeiért és unokáiért? Meddig tart egy szülő, nagyszülő felelőssége? Mi az, ami mégis átadható? Mi a határa az emlékezésnek, családi templomos szokásoknak és a személyes hitnek? Hol kezdődik az én hitem, ami már nem a nagyanyám, az édesapám, Luther Márton vagy Pál apostol hite? Délelőttönként bibliai igék alapján gondolkodunk ezekről a kérdésekről. Az esti evangélizációban pedig Gedeon történetén keresztül szól hozzánk Isten.

A délutánok a tavalyi évhez hasonlóan alakulnak. Mindenki érdeklődése szerint választhat a lelkigondozói csoport, a filmklub, a színjátszókör és a kreatív foglalkozás közül. Kirándulást is tervezünk, s ebben most is számítunk az autóval érkező testvérek segítségére.

Természetesen idén is nagy szeretettel várjuk a gyermekeket és a fiatalokat, nekik külön programokat is biztosítunk.

A részvételi díj nem változott!
Felnőtteknek 18.300 Ft (3500 Ft/nap), gyermekeknek 3–12 év között 9.150 Ft, 3 év alatt ingyenes.
 Ha ágynemű huzatot kér, a mosás ára 500 Ft. A befizetés a helyszínen történik. Kérjük, ha lehetősége van rá, adományával segítse rászoruló testvéreinket! Amennyiben nehezebb anyagi helyzete akadályozná részvételét, jelezze felénk!

Jelentkezési határidő: 2014. június 15. (vasárnap)

Jelentkezni Hulej Enikőnél lehet e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) vagy telefonon (06-20-824-3397) lehet. A jelentkezéseket minden esetben visszaigazoljuk. Ha bármilyen ételre érzékeny, legyen szíves előre jelezni!

Csendeshetünket testvéreink imádságos szeretetébe ajánljuk és buzdítunk mindenkit, hogy hívogassuk családtagjainkat, ismerőseinket, gyülekezeti tagjainkat erre az alkalomra!

Isten áldását kérik a csendeshét szervezői:

Hulej Enikő                                        Horváth-Hegyi Olivér

lelkész                                                         lelkész