Az elmúlt héten kísértük utolsó földi útjára Hanka Mihályné sz. Suba Erzsébet testvérünket. Temetésén Isten Igéje hangzott a gyászoló család vígasztalására:” Isten Szeretet” - Elhunyt testvérünkről a záró oltári szolgálatnál imádságban fogunk megemlékezni.

A böjti alkalmak hagyományának megfelelően ma is úrvacsorai közösségben tartjuk istentiszteletünket.

Ma családi istentisztelet keretében bemutatkoznak a konfirmandusok. Ebben az esztendőben 2014. május 18-án tartjuk a konfirmációt!

Konfirmandusaink: Balassa Kristóf, Brieska Flóra, Deák Lilla, Márkus Adrián, Márkus Evelin Ostorics Miklós, Sorián Szelena

Gondoljunk imádságban felkészülésükre.

Ma a családi istentisztelet keretében gyülekezetünk énekkara szolgált dr. Györgyi Piroska vezényletével. Köszönjük a szép karéneket.

Istentiszteletet követően a templom előtt felavatjuk a templom-sétányt. Egy villámcsődület jegyében koncentrikus félkörökbe szerveződve elénekeljük az Örök Isten áldj meg minket kezdetű éneket.

Az istentiszteletet követően mindenkit szeretettel várunk egy csésze teára, kávéra és beszélgetésre a gyülekezeti teremben. A konfirmandus szülőknek a lelkészi hivatalban szülői értekezletet tartunk.

Ma kereszteljük meg Varga Zsolt Pál és Tóth Milán Róbert gyermekeket. Isten áldja az újszülött gyermekek életét, szüleiknek küldetését.

Jövő héten a hétközi alkalmakat a szokásos rendben tartjuk.

Csütörtökön a gyülekezeti teremben 18 órától beszélgetést hallhatnak Kelényi Szamos Gabriellával a Szamos cégcsoport vezetőjével. Hit - Család - Hivatás - Matematika témakörben. Ajánljuk mások figyelmébe is.

Jövő vasárnap szokás szerint 10 órakor istentiszteletet tartunk 16.30kor a Tipegők templomi összejövetelét tartjuk.