Kedves Testvérek, tisztelt gyülekezeti tagok!

A jelen, egymás egészségének védelme érdekében lemondásokkal és korlátozásokkal teli időszakban, gyülekezetünk is számos ponton alkalmaz megszorításokat.
Ennek egyik és talán legradikálisabb eleme, az istentiszteletek online felületen történő megvalósítása, a gyülekezet virtuális részvétele mellett.
Ez a lépés, amellett, hogy zárt templomba, üres padokkal elé helyezi lelkészünket, erősen lekorlátozza gyülekezetünknek szánt támogatásaink eljuttatását is.
A Magyarországi Evangélikus Egyház által kidolgozott felület felhasználásával azonban, lehetőségünk nyílt perselypénz, adomány és egyházfenntartói járulék online megfizetésére.
https://perselypenz.lutheran.hu/ oldalon keresztül, bankkártyánk felhasználásával pár kattintás után, egyszerűen támogathatjuk gyülekezetünket.

Kérek mindenkit, használjuk lehetőségeinkhez mérten ezt a támogatási formát!
Az adatok megadásánál mindig legyünk pontosak és sose feledjük az "Egyházközség" menüpontban az Újpesti Evangélikus Egyházközséget kiválasztani.

Magam is használtam, nem okozott gondot!

Amennyiben mégis nehézségekbe ütközne, örömmel állok segítségére a használat elmagyarázásával!

Támogatásunk segíti gyülekezeti munkánk folyatását, felkészülést a következő időszak kihívásaival szembeni megfelelésre!

Előre is köszönöm!

Erős vár a mi Istenünk!