Perselypénz

Adó 1%-a

Kedves Gyülekezet!
November 13-án vasárnap 10 órakor Ünnepi Istentisztelet

Templomunk építésének 143. évi jubileuma kapcsán szeretettel köszöntök mindenkit evangélikus útmutatónk novemberi Igéjével:
"Ezért egészen bizonyosnak tartjuk a prófétai beszédet, amelyre jól teszitek, ha figyeltek, mint sötét helyen világító lámpásra, amíg felvirrad a nap, és felkel a hajnalcsillag a szívetekben" Péter 2. levele 1. fejezet 19.vers
Templomunk egy világító lámpás, amely kívül és belül hirdeti az ember szívébe költöző Isten hatalmának erejét. Nem saját bölcsességünk vagy ismeretünk alapján, hanem krisztusi kegyelemből válik láthatóvá ez a hatalom. A templom segít megvilágosítani Isten jóságát, ezért hívunk és várunk mindenkit, hogy a templomi közösség gyülekezetté formálódjon,ahol az élet kincse megerősíti lelkünket és áldással indul lelkünk lépte.

Felügyelőnk Haba Gábor ünnepi hívogatója:

Összetartozásunk, közösségünkben megélt pillanataink minden találkozásunk alkalmával ünnepek!

Hálával gondolok békességben, szeretetben együtt töltött időnkre az áhitatok alkalmával.

Fontos azonban megemlékeznünk azokról a közösségalapítóinkról és közösségünk erősítéséért, fenntartásáért sokat dolgozókról is, akik nélkül mi örökösök, most nem mondhatnánk egymásnak:

Isten éltessen 143 éves Újpesti Evangélikus Egyházközség, Isten éltessen gyülekezetünk!

Szeretettel hívlak kedves Testvérem a 2016. november 13-án, 10.00 órakor kezdődő ünnepi Istentiszteletünkre!

Ünnepelj, emlékezz velünk, majd légy részese jövőnknek!

Mindenki figyelmébe ajánlom novemberi alkalmainkat:
November 9-én 18 órakor Gyülekezeti önkéntesek reformációi köre
November 11-én 18 órakor Ifjúsági Találkozó
November 13-án vasárnap 10 órakor Ünnepi Istentisztelet családok és gyermekek számára rajzpályázat. Kávé és teakör a gyülekezeti teremben.
November 15-én 18 órakor Presbiteri Gyűlés
November 20-án 9 órakor Istentisztelet a megyeri klubban
November 20-án 10 órakor Istentisztelet Újpesten
November 20-án 16.30-kor Tipegő Istentisztelet bábelőadással