Perselypénz

Adó 1%-a

Kedves Gyülekezet!

2018 januárjában az apostoli köszöntést továbbítom: "mindazoknak, akiket az Atya Isten szeretett, és Jézus Krisztus megtartott: irgalom, békesség és szeretet adassék nektek bőségesen." Ebben az esztendőben éljük át közösen azt a csodát, hogy életünk három főpillére, ami a szeretet, kompetencia és közösség Isten áldásának az ajándéka! Azért van kompetenciánk, mert Ő irgalmas hozzánk, abból adódik békességünk, mert Ő megtartott bennünket, így azért tudunk szeretetben élni, mert Ő már előbb szeretett bennünket. Ezzel az imádságos gondolattal ajánlom gyülekezetünk programjait:

Január 21-én 9 órakor Istentisztelet Káposztásmegyeren a Megyeri klubban
Január 21-én 9 órakor Istentisztelet Káposztásmegyeren a Megyeri klubban Január 21-én 10 órakor Istentisztelet Újpesten az Evangélikus Templomban
Január 22-től 27-ig 18 órakor Ökumenikus Imahét az újpesti keresztény felekezetek templomaiban /lásd melléklet/
Január 26-án 17 órakor norvég ifjúsági csoport látogatása az újpesti gyülekezetben
Január 27-én 18 órakor Ökumenikus Imaalkalom az Újpesti Evangélikus Templomban igét hirdet: Kosinszky Béla káposztásmegyeri plébános
Január 28-án 10 órakor Családi Istentisztelet Újpesten az Evangélikus Templomban
Február 4-én 9 órakor Istentisztelet Káposztásmegyeren a Katolikus Templom kápolnájában
Február 4-én 10 órakor Istentisztelet Újpesten igét hirdet Aradi György a Déli Evangélikus Egyházkerület püspökjelöltje. A gyülekezeti teremben fórumbeszélgetés a püspökjelölttel.

Február 11-én 9.30 kor a megyeri klubban közösségi találkozás a káposztásmegyeri evangélikus misszióval

Február 11-én 10 órakor Istentisztelet Újpesten igét hirdet Kondor Péter a Déli Evangélikus Egyházkerület püspökjelöltje. A gyülekezeti teremben fórumbeszélgetés a püspökjelölttel.
Február 11-én 16 órakor farsangi összejövetel a tipegők gyülekezeti közösségének.
Erős vár a mi Istenünk