Az igaz ember hitből él" Rm. 1.17"

Üdvözöljük az Újpesti Evangélikus Egyházközség honlapján

Istentisztelet Újpesten: Minden vasárnap de. 10-kor

Cím: Budapest 1043, Lebstück Mária u. 36-38

Számlaszámunk: 11704007 - 20183107

 

Perselypénz

Facebook

Adó 1%-a

AZ EVANGÉLIKUS HIT- ÉS ERKÖLCSTAN

Templomajtó

Gyülekezetünk ebben az esztendőben egyházi és önkormányzati segítséggel több felújítási munkát végzett. A templomtetőn kicseréltünk törött palákat, bádogosmunkákkal javítottuk az ereszcsatornát. Kijavítottuk az omladozó vakolatot a konvektorok mögött, és egy testvérünk felajánlásának köszönhetően kicseréltük a Munkásotthon utcai bejárati ajtót. Nagy beruházást hajtottunk végre a parókia utcafrontján, ahol modern hőszigetelt ablakokat építettünk be. Cserére szorult a templom két oldalsó ajtaja is, amelyeket új faajtókra cseréltünk. 

Modernizáltuk a templom hangosító berendezését, így új hangfalakon keresztül és drót nélküli mikrofonon át jut el a hang a testvérekhez. Ezek a munkálatok a műszaki és a gazdasági kritériumoknak megfelelően zajlottak. Összesen 1,5 M forintot költöttünk felújításra, pótlásra. Köszönjük a segítséget és a felajánlást. Reménység szerint a jövőben is folytatni tudjuk felújítási munkálatainkat. Mindazok, akik önkéntes munkával segítik gyülekezetünket, egyházfenntartói igazolást kaphatnak.


Újpesti Evangélikus Egyházközség

Budapest 1043, Lebstück Mária u. 36-38
E-mail: ujpestipap@gmail.com
Mobil: 06-20-824-4138
Lelkész: Solymár Péter
Felügyelő: Haba Gábor
Számlaszámunk: 11704007-20183107

 

Istentisztelet Újpesten: Minden vasárnap de. 10-kor
Cím: Budapest 1043, Lebstück Mária u. 36-38
Istentisztelet Káposztásmegyeren:
Minden hónap 1. vasárnap reggel 9 óra
Cím: Tóth Aladár u. 2-4, Szentháromság Templom kápolnája
Minden hónap 3. vasárnapján 9-kor cím: Megyeri Klubban! Megyeri u. 207/D